Telefon:(+420) 596 242 117
Mobil:(+420) 777 044 397
E-mail:advokat@firla.cz
  • Čeština
  • Polski

Advokát na Slovensku

IMG_0810Advokát JUDr. Wieslaw Firla působí také na Slovensku jako usazený euroadvokát. Své slovenské sídlo má v Čadci, ul. Májová 1319, tel.: +421 414 333 997.

Jako advokát na Slovensku již řadu let poskytuje služby zejména českým klientům, kteří mezi jinými vymáhají své pohledávky vůči slovenským dlužníkům, potřebují řešit své obchodní, občanské, pracovní, rodinné i jiné právní problémy u slovenských soudů, mají nedořešené vlastnické vztahy ke svým pozemkům, rodinným domům, chalupám či jiným nemovitostem na Slovensku a sami si přitom netroufají jednat např. s úředníky katastrálních úřadů.

A právě oblasti práce s nemovitostmi věnuje JUDr. Firla spolu se svými slovenskými spolupracovníky zvláštní pozornost a odborné zaměření. Totéž platí také o naší pomoci klientům při zakládání obchodních společností na Slovensku.

Ceny za právní služby na Slovensku v podstatě odpovídají českým cenám, případně v některých případech (např. náklady spojené se založením obchodní společností) jsou ještě nižší. Odměnu i případné náklady lze hradit v eurech nebo v korunách.

Napište nám – ozveme se Vám

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva